Değerlerimiz

İxira Kozmetik, insanlara ve doğaya saygıyı birincil önceliği olarak belirlediği için tüm canlılara ve tabii yaşama zarar verebilecek hiçbir şeyin içerisinde yer almaz.

Ürünlerimiz; yapay malzemeler, GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma)’lu katkılar, tatlandırıcılar, petrokimyasallar, silikon, sentetik koku, boya ve koruyucular, metilizotiazolinon, SLES (Sodyum Loril Eter Sülfat), PEG (Poli Etilen Glikol), ağır metaller ve diğer zararlı katkı maddeleri içermez.

İlkemiz, sağlıklı ve mutlu bir yaşamın devamlılığına doğadan elde edilen hammaddelerle üretilen ürünlerimizle destek olmaktır.

Amacımız

Öncelikle insan sağlığı ve güzelliğini hedefliyoruz.

Günümüzde insan sağlığından ucuz bir şeyin olmadığı, doğanın mucizeleri ile insanı buluşturmak ve insanların yaşam ve tüketim normlarında bozulan sağlık ve güzelliklerini fabrika ayarlarına döndürmeyi amaçlıyoruz.

İnsanın beyninden başlayıp hormonal ve metabolik yapısını düzeltmek ve yine beraberinde fiziksel güzelliğini de en mükemmel hale getirmek, böylece kendisiyle barışık, sağlıklı ve mutlu insanlar oluşturmak temel amacımızdır.

SHA YOU Zayıflama Balı

‘SHA YOU Zayıflama Balı’, natürel gıda destekleyicilerine yönelik çalışmalarımız esnasında bir tesadüf eseri olarak bulduğumuz mucize bir gıda destek ürünüdür.

Uzun bir hikayesi olan bu eşsiz ürün tokluk hissi vererek kilo vermeye, yağları yakmaya, kan şekerini ayarlamaya, bronşları temizlemeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Tokluk hissi verdiği için her öğünde daha az yemek yenmesini sağlar. Vücudu daha dinç tutar. Hormonal yapının düzenlenmesine de yardımcı olur.

SHAFACE Yüz Güzellik Serumu

Uzun yıllar süren labaratuar çalışmalarımız neticesinde onlarca yaş gençleştiren ve güzelleştiren ‘SHAFACE Yüz Güzellik Serumunu’ formüle ettik. Altında ciddi bir emek ve bilgi birikimi barındıran bu ürünümüzde insanları 10’larca yaş gençleştiriyor gibi çok çok iddialı bir söylemi kullanabiliyoruz. Ve yüz güzellik serumumuzu sizlerle buluşturmanın mutlu heyecanını yaşamaktayız.

Patent müracat numaralı ve marka tescilli SHAFACE Yüz Güzellik Serumu dilerseniz yenilebilecek kadar saf ve doğal bir ürün olup, ciltteki kırışık, sivilce, akne, yeni oluşmuş yara izlerini yok etmede yardımcı eşsiz bir üründür.

Kısa süre kullanımdan sonra bile cildinizdeki değişime ve yenilenmeye inanamayacağınız ve ‘gerçekten bu benim cildim mi’ demekten kendinizi alamayacağınız bir üründen bahsediyoruz sizlere.

Bir ürün hayal edin ki; hem peeling yapsın, hem deriyi değiştirip yenilesin, hem kırışıklıkları, siyah noktaları, sivilceleri, akneleri, yok etsin. Bununla da kalmayıp çok eski olmayanlar hariç tüm sivilce izlerini de yok etsin. Hasarlı deri altını onarsın ve cildi gergin, pürüzsüz hale getirsin.

Böyle bir ürün var mı? dediğinizi duyar gibiyiz.

Evet var, İxira Kozmetik olarak uzun yıllara dayanan çalışmalarımız sonucunda biz bu ürünü geliştirdik.

Yıllar yılı kullandığımız kremlerde, şampuanlarda bakım ürünlerinde zararlı katkı maddeleri kullanılmadığı aldatmacalarından bıktı artık bu ülkenin insanları. Dahası paramızla sağlığımızdan, cildimizden, saçımızdan olduk. Artık buna biri dur demeliydi. Ve biz dur dedik.